Z wielką radością informujemy, że Joanna Krupa, ceniona modelka i aktywistka, została oficjalną ambasadorką marki Dives med Power Skin! Serdecznie witamy Joannę w naszej rodzinie i jesteśmy dumni, że będzie reprezentować naszą markę. 


Joanna Krupa to nie tylko piękna kobieta, ale także osoba o wielkim sercu i determinacji. Jej zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego i promocję zdrowego stylu życia doskonale wpisuje się w nasze wartości. Jako ambasadorka Dives med Power Skin, Joanna będzie nas wspierać w misji tworzenia innowacyjnych rozwiązań pielęgnacyjnych opartych na naturalnych składnikach i badaniach naukowych.


Dives med Power Skin to marka, która zadebiutowała w listopadzie 2022 roku, oferując profesjonalne, spersonalizowane produkty do pielęgnacji domowej. Naszym celem było stworzenie skutecznych i bezpiecznych dla skóry produktów. Wykorzystanie unikalnych formuł opartych na naturalnych składnikach i zaawansowanej technologii, sprawia, że nasze produkty pomagają przywrócić zdrowy, promienny wygląd skóry.

Zestaw Dives med Power Skin
Zestaw Dives med Power Skin


Dzięki wsparciu Joanny Krupy, jako ambasadorki Dives med Power Skin, będziemy mogli dotrzeć do większej liczby osób, inspirując je do dbania o siebie. Joanna będzie aktywnie uczestniczyć w naszych kampaniach, dzieląc się swoimi doświadczeniami i wspierając nasze działania na rzecz zrównoważonej pielęgnacji skóry. Jej naturalne piękno i pozytywna energia idealnie współgrają z naszą filozofią.


Razem z Joanną Krupą zachęcamy Was do odkrywania potencjału Waszej skóry i dbania o nią. Produkty Dives med Power Skin są dostępne w najlepszych gabinetach i klinikach.

Więcej informacji o produktach na divesmedpro.pl