W piątek 1 października w Rzęskowie k. Gryfic miało miejsce uroczyste otwarcie nowej Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr. Andrzeja Krajewskiego. Była to podwójna uroczystość, ponieważ świętowano zarówno otwarcie drugiej kliniki, jak i 10-lecie docenianej przez pacjentów kliniki w Kołobrzegu. Dr n. med. Andrzej Krajewski specjalista chirurgii plastycznej wraz z dr n. zdr. Elżbietą Młyńską-Krajewską dyrektor medyczną placówki, wsłuchując się w potrzeby swoich pacjentów, stworzyli nową klinikę otwierając tym samym nowy rozdział swojej działalności, ale też profesjonalnej oferty chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w regionie.

 

Oglądaj naszą relację

 

Właściciele Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr. Andrzeja Krajewskiego stworzyli unikatowe miejsce, gdzie bezpieczeństwo i światowa jakość idą w parze z komfortem w otoczeniu natury. Tutaj piękno jest na wyciągnięcie ręki.

- Było to oczywiście naszym marzeniem, moim i męża, żeby taka klinika właśnie w tym miejscu, w takim wydaniu, powstała w miejscowości Rzęskowo koło Gryfic. Ten czas dziesięciolecia dał nam bardzo dużo doświadczeń, które wykorzystaliśmy zarówno w aranżacji, w projektowaniu pomieszczeń, w projektowaniu kliniki, jak również stworzeniu oferty dla pacjenta. Po to, żeby pacjent czuł się tutaj zarówno bezpieczny, jak mógłby też odpocząć w otoczeniu dużej zieleni, dużej przestrzeni ogrodu, gdzie jest nie tylko spokój, ale też możliwość relaksu pooperacyjnego. - powiedziała w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna dr n. zdr. Elżbieta Młyńska-Krajewska

Oferta nowej kliniki została dopasowana do realnych potrzeb pacjentów zarówno w zakresie chirurgii plastycznej, jak i medycyny estetycznej.

- Nasza działalność kliniki chirurgii plastycznej jest ukierunkowana na to, żeby wykonywać zabiegi z kręgu chirurgii plastycznej, ale także i medycyny estetycznej. Jako chirurg plastyk z doświadczeniem co najmniej dwudziestoletnim, a chirurg z doświadczeniem trzydziestoletnim, kładę duży nacisk na pełną profesjonalność tych zabiegów, aby Pacjent, który do nas zgłasza się, otrzymywał usługę na bardzo dobrym, wysokim poziomie. - podkreślił dr n. med. Andrzej Krajewski.

W uroczystości wziął udział cały zespół lekarzy i pracowników kliniki, przedstawiciele mediów i partnerów wydarzenia oraz liczni goście. O oprawę muzyczną zadbała kołobrzeska skrzypaczka - Anastazja Studzińska, której fragment utworu usłyszycie też w naszej relacji z wydarzenia.

Więcej o nowej klinice na stronie www.chirurgiaplastycznakrajewski.pl