W dniach 3-5 grudnia 2021 r. odbędzie się wydarzenie poświęcone w pełni tematyce z zakresu medycyny estetycznej, podczas którego szczególna uwaga zostanie skupiona na zastosowaniu nowych technologii.

Kongres przeznczony jest głównie dla osób zajmujących się poprawą zewnętrznej atrakcyjności pacjenta oraz zapewnieniem mu wysokiej jakości życia bez niedoskonałości o różnym podłożu. Udział w wydarzeniu dedykowany jest zarówno specjalistom z dużym doświadczeniem, jak również osobom rozpoczynającym praktykę zawodową w omawianym kierunku.

W czasie sesji tematycznych omówione zostaną zagadnienia dotyczące między innymi szeroko rozumianych zabiegów na skórę, włosy czy konturowanie twarzy i ciała. Zgłębiane będą także tajniki medycyny estetycznej w ginekologii. Podczas wydarzenia będzie możliwość wzięcia udziału w panelu biznesowym, forum dyskusyjnym oraz poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności praktycznych podczas warsztatów.

Nasz portal objął patronatem medialnym to wydarzenie, będzie to kolejna okazja do merytorycznych spotkań, tym razem w zimowej aurze. Do zobaczenia w Zakopanem!


Szczegółowe informację na temat wydarzenia znajdują się na stronie: www.faceandbody2021.pl