Gościem programu Rozmowy z ekspertami. O biznesie beauty podczas pandemii koronawirusa jest dr Andrzej Ignaciuk, prezes PTMEiAA oraz prezydent UIME. Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, opracowało zalecenia sanitarno-epidemiologiczne dot. ponownego bezpiecznego otwarcia gabinetów medycyny estetycznej w warunkach pandemii Covid-19. Zalecenia te mają w maksymalnym stopniu zabezpieczyć pacjentów i lekarzy oraz pomóc w stworzeniu poczucia obopólnego zaufania.

 

Posłuchajcie!

 

Ekspert tematu:

dr Andrzej Ignaciuk

Dr Andrzej Ignaciuk może poszczycić się licznymi zasługami dla rozwoju medycyny estetycznej w Polsce i na świecie. Jest jednym z inicjatorów i założycieli Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, które powstało w 1993 roku. To w 2009 roku zostało przekształcone w Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Ant-Aging PTL (PTMEiAA) – dr Ignaciuk jest jego prezesem. Obecnie PTMEiAA zrzesza ponad 1700 lekarzy. W 2002 roku dr Ignaciuk stworzył trzyletnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL, gdzie do tej pory wykształciło się już ponad 600 lekarzy medycyny estetycznej. Dr Andrzej Ignaciuk pracuje z najlepszymi lekarzami z całego świata – prowadzi liczne kursy organizowane wspólnie z dr Philippe Deprez, dr Romulo Mene i dr Eduardo Kruligiem.

 

Pytania do ekspertów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.