1 / 23

W sobotę 23 listopada odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego w Trójmieście Gabinetu BTL EMSCULPT Medical Medycyna. Nowe miejsce znajduje się w Centrum Medycznym w Galerii Madison Gdańsk, na 3 piętrze w lokalu numer 63. Zapraszamy do oglądania naszej fotorelacji z wydarzenia!

 

Goście mieli okazję zobaczyć światowej klasy urządzenie BTL EMSCULPT, które swoją polską premierę miało w tym roku. Panie, jak i Panowie mogli przez cały dzień skonsultować się i skorzystać z zabiegów wykonanych przez wykwalifikowaną kadrę Medical Medycyna. 

Wśród przybyłych gości był m.in. przedstawiciel firmy BTL Polska Tomasz Skwarek. Nie zabrakło też reprezentacji Zatoki Piękna. Nowo otwarty gabinet odwiedziła Estera Gabczenko, która na własnej skórze przetestowała urządzenie EMSCULPT.

- EMSCULPT to urządzenie, na które w Trójmieście czekałam.  Zabieg, który jednocześnie rzeźbi mięśnie i błyskawicznie spała tłuszcz. Takiej innowacji jeszcze nie było! Po dzisiejszym testowym zabiegu jestem przekonana, że wrócę tutaj na kolejne sesje - powiedziała red. naczelna Zatoki Piękna.

 

Co to jest EMSCULPT?

BTL EMSCULPT to pierwsza na rynku maszyna, która w nieinwazyjny sposób wykonuje lifting pośladków, zwiększa ich jędrność i muskulaturę, a także wyszczupla talię i rzeźbi brzuch. Rozwiązanie idealne dla fanów szczupłej, ale wysportowanej sylwetki.

Do niedawna jedynym sposobem na doczekanie się upragnionego sześciopaku i jędrnych pośladków, oczywiście oprócz intensywnych treningów, było poddanie się operacji. Obecnie podobny efekt można uzyskać dzięki urządzeniu EMSCULPT firmy BTL, które usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej i rzeźbi mięśnie poprzez działanie fal elektromagnetycznych. Wykorzystuje technologię HIFEM®, która wywołuje około 20 000 wymuszonych skurczów mięśni na sesję! Jest to bezbolesna, niechirurgiczna procedura, która daje oczekiwane efekty po serii czterech półgodzinnych zabiegów. 

BTL EMSCULPT to przełomowe urządzenie modelujące sylwetkę. Jest wyjątkowe ponieważ dosłownie rzeźbi ciało. Jako jedyna maszyna na świecie jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. A robi to w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny. Żadna inna technologia modelowania sylwetki nie jest w stanie rozbudowywać mięśni, nie daje tego ani liposukcja, ani lipoliza, ani zabiegi z radiofrekwencją czy ultradźwiękami.  To prawdziwa innowacja i pierwsza taka technologia na rynku.

 

Efekty zabiegu EMSCULPT

 • Nieinwazyjne uniesienie pośladków
 • Lifting pośladków
 • Ujędrnienie pośladków bez iniekcji i rekonwalescencji
 • Wzmocnienie mięśni pośladków, talii, brzucha
 • Wzmocnienie mięśni brzucha po porodzie, redukcja rozstępu mięśni prostych (kresy białej)
 • Wyszczuplenie talii
 • Ujędrnienie i napięcie brzucha
 • Redukcja tkanki tłuszczowej brzucha, pośladków, talii
 • Zwiększenie masy mięśniowej w rejonie brzucha z jednoczesną utratą tłuszczu podskórnego
 • Poprawa wyglądu brzucha po liposukcji: wygładzenie i napięcie
 • Wzmocnienie mięśni brzucha, talii i pośladków, ułatwiające dalsze, samodzielne treningi mięśni

Podczas otwarcia nowego gabinetu BTL EMSCULPT oprócz nowości, dostępne były również inne urządzenia firmy BTL, które na co dzień pomagają w rehabilitacji pacjentów Medical Medycyna.