1 / 19

29 sierpnia w restauracji Na Bałkany w Warszawie odbyło się śniadanie prasowe zorganizowane przez firmę Bartos Cosmetics. Gości powitała Renata Bartos, założycielka Bartos Cosmetics oraz Joanna Sokołowska-Pronobis, odpowiadająca m.in. za komunikację marketingową marki. Podczas spotkania zaprezentowane zostały dotychczasowe kosmetyki oraz nowość: dezodorant magnezowy ALOE MAG.

 

Na konferencji pojawiły się influencerki, blogerki urodowe, dziennikarki z popularnych magazynów i portali lifestylowych. Nie mogło też zabraknąć redakcji Zatoka Piękna. Renata Bartos przedstawiła nowy produkt 2018 w linii Bartos Cosmetics: do odmładzającego kremu Apple Queen, wzmacniającego Ruby Vine oraz micelarnego płynu Blue Velvet dołączył dezodorant magnezowy Aloe Mag. Opowiedziała również o naturalnych składnikach produktów, ponieważ marka Bartos Cosmetics gwarantuje w 100% produkty wypełnione roślinnymi składnikami:

  • Sok z aloesu zamiast wody w kremach
  • Hydrolat z bławatka zamiast wody w płynie micelarnym, dzięki czemu, czyści i tonizuje za jednym razem, zachowując odpowiednie pH skóry nie powodując uczucia ściągniętej skóry
  • Roślinne emulgatory, surfaktanty

- Warto dbać o skórę, również przez to co na nią aplikujemy. Moim priorytetem jest, aby kosmetyki Bartos nie szkodziły, nie były agresywne dla skóry. Dbam aby pomagały utrzymywać organizm w stanie równowagi, uzupełniając dietę i higienę zdrowia - podkreśla założycielka marki.

Renata Bartos jest z wykształcenia chemiczką, dlatego składy nie miały dla niej tajemnic. Jej celem jest, by produkty, które firmuje własnym nazwiskiem, pomagały utrzymywać organizm w stanie równowagi, uzupełniając dietę i higieniczny tryb życia. Kremy wspierają mechanizmy obronne skóry, jednocześnie nie zaburzając równowagi hormonalnej. Dzięki temu kosmetyki te mogą być stosowane m.in. przez osoby na diecie bezglutenowej czy z chorobami tarczycy.

Bartos Cosmetics to nowa, polska firma oferująca innowacyjne kosmetyki naturalne działająca w oparciu o 3 filary: natury, zdrowia i urody. Kosmetyki dostępne są w sklepie internetowym marki i wybranych drogeriach z ofertą kosmetyków naturalnych.