Polecane miejsca

Polecane miejsca:

Day Spa Vita’O

SPA Gdynia

Day Spa Vita’O powstało w 2008 roku z myślą o chwilach ukojenia i relaksu dla zmysłów. Nowy Gabinet został wówczas stworzony od podstaw z myślą o ludziach potrzebujących wytchnienia od pośpiechu i codziennych obowiązków. Klienci od początku zachwycili się nowym, wyjątkowym miejscem na mapie Gdyni, do którego polubili wracać by czerpać z niego spokój, wewnętrzne wyciszenie i dobrą energię. Tu zawsze mogą liczyć na uśmiech i pozytywne nastawienie.

ul. Abrahama 11/10, I piętro Gdynia Śródmieście 505 195 350 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

Matarnia Park Handlowy

Centra Handlowe Gdańsk

Park Handlowy Matarnia to największe centrum handlowe w Trójmieście łączące ofertę meblową i modową. Imponujący wybór produktów, zarówno mebli, artykułów wyposażenia wnętrz, jak i mody oferujemy w 57 salonach i sklepach. Podczas zakupów w Parku Handlowym Matarnia zapewniamy klientom wspaniałą atmosferę i relaks. Nasze sklepy zlokalizowane są wzdłuż uroczych alejek, otoczonych zielenią i promieniami słońca. Nasze centrum znajduje się przy obwodnicy trójmiejskiej S6, jedynie 10 km od centrum Gdańska i tylko 2 km od lotniska. Park Handlowy Matarnia, ulokowany w samym sercu dynamicznie rozwijającej się części Trójmiasta, oferuje wiele możliwości tworzenia i rozwoju biznesu.

Złota Karczma 26, 80-286 Gdańsk 58 769-94-44 Szczegóły

Fashion House Outlet Centre

Centra Handlowe Gdańsk

Fashion House Outlet Centre w Gdańsku to MORZE ZAKUPOWYCH OKAZJI. Tylko u nas ponad 100 markowych sklepów oferuje najwyższej jakości produkty w cenach niższych o 30%-70% od cen w zwykłych galeriach handlowych! Obierz kurs na Fashion House i skorzystaj z niezliczonej ilości zakupowych przywilejów w przyjaznym, niebanalnym i jedynym w swoim rodzaju centrum, stylizowanym na tradycyjną wioskę rybacką. Zniżki na markowe produkty gwarantowane CODZIENNIE!

Przywidzka 8, 80-174 Gdańsk 58 320-99-44  Szczegóły

Galeria Bałtycka

Centra Handlowe Gdańsk

Galeria Bałtycka to największe centrum mody nie tylko w Trójmieście, ale w całym województwie Pomorskim. W 2-poziomowym, niemieckim salonie PEEK&CLOPPENBURG znajdziecie najmodniejsze marki z całego świata m.in. VERSACE, MARC CAIN, CALVIN KLEIN, czy ARMANI. Znajdują się tu również: 3-poziomowy szwedzki H&M oraz hiszpańska ZARA - najbardziej znane i lubiane marki odzieżowe w Polsce. Dalej, multibrandowy salon sportowy INTERSPORT oraz market ze sprzętem elektronicznym SATURN. Kilkanaście salonów z biżuterią, zegarkami i modnymi dodatkami zaspokoi oczekiwania tych z Państwa, dla których luksusowe akcesoria liczą się równie mocno jak modny ciuch. Tę ofertę znajdziecie m.in. w PANDORA, APART, czy w salonie SWAROVSKI. Tych z Państwa, których pasjonują rajdy, górskie wspinaczki i wyprawy w nieznane zapraszamy m.in. do JACK WOLFSKIN lub HiMOUNTAIN.

al. Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk 58 521-85-50 Szczegóły

Centrum Riviera

Centra Handlowe Gdynia

Centrum Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. Zarówno w architekturze, jak i w designie zostały wykorzystane nowoczesne rozwiązania przywołujące na myśl francuską Rivierę. Liczne miejsca zabaw dla dzieci, urozmaicone strefy odpoczynku, fontanna wraz z otaczającymi ją leżakami oraz liczne wydarzenia organizowane przez centrum sprawiają, że zakupy zarówno indywidualne, jak i z rodziną stają się przyjemne i relaksujące. Centrum oferuje mieszkańcom regionu atrakcyjne i przestronne wnętrze, sklepy liderów rynku i lokalnych przedsiębiorców, klimatyczne kawiarnie i bary, liczne usługi i nowoczesne technologie. Dba o ciekawe wydarzenia, uatrakcyjniające pobyt odwiedzającym. Wyróżnia się nie tylko rozmiarem i zastosowanymi rozwiązaniami, ale także bogatym zestawem najemców. Na 70tys. m2 powierzchni najmu, podzielonych na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów.

Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia 58 779-07-10 Szczegóły

Klif - Centrum Handlowe Klif

Centra Handlowe Gdynia

Centrum Handlowe Klif powstało w Gdyni w 1996 roku jako jedno z pierwszych obiektów tego typu w Polsce. Od 18 lat dobrze wpisuje się w handlowy rynek Trójmiasta, zwiększając wciąż różnorodność oferty i podnosząc jej jakość. Klienci CH Klif cenią komfort robienia zakupów w kameralnej atmosferze. We wrześniu 2013 roku została ukończona modernizacja części Centrum, nawiązująca kolorystyką oraz elementami dekoracyjnymi do tematyki marynistycznej z dominującym motywem perły. Gdyński Klif postrzegany jest jako wyznacznik dobrego stylu oraz źródło inspiracji i informacji o nowościach w świecie mody. Klienci znajdą tu szeroką ofertę polskich i zagranicznych marek.

al. Zwycięstwa 256, 81-525 Gdynia 58 664-93-45 Szczegóły

Centrum Handlowe Batory

Centra Handlowe Gdynia

Centrum Handlowe Batory to nowoczesny obiekt położony w ścisłym centrum Gdyni, przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta: Władysława IV i 10 Lutego. Batory znajduje się w ciągu komunikacyjnym prowadzącym do najważniejszych atrakcji miasta, m.in.: Skweru Kościuszki, Bulwaru Nadmorskiego im. Feliksa Nowowiejskiego, przystani jachtowej „Marina Gdynia” im. gen. M. Zaruskiego, ponadto jest w bliskim sąsiedztwie dworców: PKP, PKS, SKM, przystanków autobusowych i trolejbusowych oraz żeglugi promowej i przybrzeżnej. Architektura budynku w swym zamyśle nawiązuje do historii i portowego charakteru miasta. Obiekt funkcjonuje w otoczeniu budynków tworzących Gdyński Szlak Modernizmu.

10 Lutego 11, 81-366 Gdynia 58 661-75-58 Szczegóły

Kupcy Dominikańscy zapraszają do Hali Targowej, gdzie znajduje sié 100 stoisk z branży przemysłowej, spożywczej oraz owocowo-warzywnej. Dodatkową atrakcją Hali Targowej w Gdańsku jest Skansen Archeologiczny oraz wystawa eksponatów z Muzeum Archeologicznego. W części piwnicy Hali Targowej utworzono skansen archeologiczny, który swoim zasięgiem objął relikty prezbiterium i część nawy odkrytego kościoła, został on wzbogacony opisem znalezisk oraz kolekcją zabytków ruchomych, pozyskanych w trakcie badań. W skansenie, na 260 m kw. znajdą się znalezione w piwnicy i jej otoczeniu eksponaty, tj. monety, dewocjonalia i ceramika, m.in. moneta rzymską z II w. naszej ery, umundurowanie napoleońskiego żołnierza, a także ossuarium w postaci ściany z ludzkich szczątków. Ponadto wystawa wyposażona jest w najnowsze zdobycze techniki, m.in. w hologramy.

pl. Dominikański 1 (obok Starówki), 80-344 Gdańsk 58 346-31-33 Szczegóły

Muzeum Narodowe w Gdańsku należy do najstarszych w Polsce, posiada siedem oddziałów. W gmachu głównym mieści się Oddział Sztuki Dawnej, w Pałacu Opatów w Oliwie działa Oddział Sztuki Nowoczesnej, a w Spichlerzu Opackim – Oddział Etnografii. Zielona Brama jest miejscem wystaw czasowych, z kolei zbiory fotograficzne prezentuje Gdańska Galeria Fotografii na gdańskiej starówce. W Będominie k. Kościerzyny w dworku Józefa Wybickiego mieści się Muzeum Hymnu Narodowego, a w Waplewie Wielkim niedawno powołano do życia Muzeum Tradycji Szlacheckiej.

Toruńska 1, 80-822 Gdańsk 58 301-70-61 Szczegóły

Muzeum powstało na "surowym korzeniu", od podstaw. W zamyśle założycieli miało być kompleksem portowo - muzealnym, wkomponowanym w samo serce starego portu gdańskiego, tworzącym zespół typowych obiektów portowych takich jak Żuraw, Spichlerze na Ołowiance, nabrzeża, jednostki pływające. Jednak 45 lat temu Wyspa Ołowianka straszyła ruinami, tylko Żuraw został odbudowany po zniszczeniach wojennych. Dlatego właśnie tam ulokowano główną siedzibę Muzeum. Równolegle Muzeum realizowało koncepcję rozwoju instytucji poprzez pozyskiwanie kolejnych obiektów. W czerwcu 1963 roku utworzony został pierwszy oddział - Muzeum Latarnictwa w latarni morskiej w Rozewiu (od 1964 roku w gestii Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Morskiego), a w kolejnych latach następne: 1972 r. Muzeum Rybołówstwa w Helu, w 1977 budynek przylegający do Żurawia, w którym po wojnie była kotłownia, noszący nazwę Składu Kolonialnego, w 1984 roku Muzeum Wisły w Tczewie oraz "Dar Pomorza" w Gdyni, jeden z najpiękniejszych żaglowców na świecie. W 1989 roku udostępniono zwiedzającym sale ekspozycyjne w spichlerzach "Panna", "Miedź" i "Oliwski" na wyspie Ołowiance, gdzie od 2000 roku po dobudowaniu kolejnych spichlerzy "Mała" i "Duża Dąbrowa" mieści się główna siedziba Narodowego Muzeum Morskiego. Latem, 1989 roku przy nabrzeżu Ołowianki zacumował jako statek-muzeum s.s. "Sołdek", pierwszy pełnomorski statek zbudowany w Stoczni Gdańskiej po II wojnie światowej.

Ołowianka 9-13, 80-751 Gdańsk 58 301 86 11 Szczegóły

Budynek Muzeum zajmuje powierzchnię około 23 tysięcy m2. Na wystawę główną przeznaczono obszar około 5 tysięcy m2. W nowoczesny sposób prezentuje ona II wojnę światową zarówno z perspektywy ówczesnej wielkiej polityki i przede wszystkim — przeżyć zwykłych ludzi. Ekspozycja przedstawia nie tylko losy Polaków, ale też doświadczenia innych narodów. Poza wystawą stałą w Muzeum znajdzuje się także tysiąc metrów powierzchni na wystawy czasowe. Oprócz funkcji wystawienniczych Muzeum pełni rolę ośrodka edukacji, kultury i nauki.

Długa 81-83, 80-831 Gdańsk 58 323-75-20 Szczegóły

Centrum Hewelianum

Muzea Gdańsk

Usytuowane w samym sercu Gdańska Centrum Hewelianum to nowoczesne centrum nauki mieszczące się w zabytkowych obiektach architektury militarnej. Centrum Hewelianum zajmuje się popularyzacją nauki organizując interaktywne i multimedialne wystawy w nowoczesny sposób pokazujące inne oblicza nauki! Już dziś pomagają one zrozumieć fizykę, astronomię, historię czy biologię a wkrótce także matematykę i chemię. Wystawienniczą ofertę Centrum uzupełniają innowacyjne zajęcia edukacyjne adresowane do wszystkich grup wiekowych, wystawy czasowe, plenerowe imprezy historyczne, imprezy okolicznościowe, pokazy science show oraz okazjonalne wykłady popularnonaukowe.

Gradowa 6, 80-802 Gdańsk 58 742-33-52 Szczegóły

Jedno z najmłodszych gdańskich muzeów, swoje podwoje otworzyło w czerwcu 2006 roku. Jego siedzibą jest zabytkowy, unikatowy w skali Europy, gotycko-renasansowy Zespół Przedbramia ulicy Długiej. Usytuowany jest w centrum krzyżowania się szlaków turystycznych miasta. Składa się z trzech części: Wieży Więziennej, Szyi z Domem Więziennym i Katowni. Niegdyś stanowił kluczowy element fortyfikacji średniowiecznego Gdańska. Muzeum Bursztynu prezentuje historię powstania bursztynu, jego właściwości, pozyskiwanie oraz obróbkę na przestrzeni dziejów - od czasów najdawniejszych do współczesności. W pierwszej sali wystawienniczej znajduje się unikatowa kolekcja okazów przyrodniczych - bezcenny zbiór naturalnych form bursztynu, w tym ogromnych brył, inkluzji zwierzęcych i roślinnych, wyszukanych odmian barwnych oraz rozmaitych żywic kopalnych występujących na świecie.

Targ Węglowy 26, 80-836 Gdańsk 58 301-47-33 Szczegóły

Hotel Dwór Oliwski

Hotele Gdańsk

Pięciogwiazdkowy Hotel Dwór Oliwski położony jest w sercu Doliny Radości, w zabytkowej dzielnicy Gdańska – Oliwie. Jest to miejsce, które zachwyca wyjątkową estetyką i niepowtarzalnym klimatem. Stworzone z myślą o osobach ceniących piękne wnętrza, wyśmienitą kuchnię oraz profesjonalną obsługę. Łatwy i szybki dojazd z portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, bliskość sopockiego Molo i Starego Miasta Gdańska to dodatkowe atuty lokalizacji hotelu. Ponadto hotel położony jest na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a bogaty wachlarz świadczonych usług sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, planujących wesele oraz poszukujących wypoczynku. Cicha i spokojna okolica oraz rozmaita oferta zabiegów spa i wellness pozwala naszym Gościom całkowicie się zrelaksować.

ul. Bytowska 4, 80-328 Gdańsk +48 58 554 70 00 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

Hilton Gdańsk

Hotele Gdańsk

Pięciogwazdkowy Hilton Gdańsk usytuowany jest nad Motławą, z widokiem na piętnastowieczny Żuraw-najsłynniejszy symbol Gdańska. Od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy dzieli go zaledwie półgodzinna przejażdżka samochodem. Malowniczo położony w sercu Starego Miasta oferuje swym wyjątkowym Gościom 150 komfortowych pokoi i apartamentów oraz położony na najwyższej kondygnacji budynku kompleks Wellness z unikatowym letnim tarasem Urban Beach. Każdy ze 150 pokoi i apartamentów został zaprojektowany, by zapewnić naszym wyjątkowym Gościom poczucie komfortu, spokoju i luksusu. Wyjątkowa kuchnia, egzotyczne koktajle, niezapomniany widok na rzekę i Stare Miasto-wszystko to znajdziesz w restauracji Mercato, barze F32 Fahrenheit oraz w najwyżej położonym, ekskluzywnym barze High 5 hotelu Hilton Gdańsk. Usytuowany na najwyższym piętrze budynku kameralny basen z przeszklonym dachem, połączony z unikatowym letnim tarasem Urban Beach, z którego roztacza się urzekający widok na Motławę i gdańską starówkę oraz sala do ćwiczeń, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt marki Precor, dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu pozwalą poczuć się zdrowo i pięknie, a przede wszystkim wyjątkowo. Hilton Gdańsk jest jednym z najczęściej nagradzanych hoteli w Polsce.

ul. Targ Rybny 1, 80-838 Gdańsk +48 58 778 71 00 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

Podewils Gdańsk

Hotele Gdańsk

Dawny, barokowy pałacyk na gdańskim wybrzeżu, malowniczo położony w starej części miasta nad rzeką Motławą jest dziś jednym z najpiękniejszych hoteli na Pomorzu. Hotel Podewils w Gdańsku zachwyca zabytkową architekturą i pieczołowicie odrestaurowanym wnętrzem. Nasi Goście zrelaksują się u nas w kameralnie urządzonych pokojach, gdzie antyk przeplata się z nowoczesnym komfortem. W naszym hotelu nad morzem poczujecie Państwo swobodę domowego zacisza jak i profesjonalnie przygotowane sale na spotkania biznesowe. Z okien hotelu Podewils można podziwiać gdańską przystań jachtową oraz zabytkowy żuraw. Okolica zachęca do spacerów, a hotel nad morzem należy do Historycznego Szlaku Gdańska, z jego urzekającą starówką.

ul. Szafarnia 2-3, 80-755 Gdańsk +48 58 300 95 60 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

Hotel Radisson Blu

Hotele Gdańsk

Pięciogwazdkowy Hotel Radisson Blu w Gdańsku gości podróżujących do głównego portu morskiego nad Morzem Bałtyckim w Polsce. Elewacja hotelu współgra z okoliczną architekturą, a wnętrza zachwycają nowoczesnym, szykownym stylem. Do dyspozycji gości czekają 134 gustownie urządzone pokoje i apartamenty dysponujące bezpłatnym, szybkim, bezprzewodowym dostępem do Internetu. Hotelowa restauracja zapewnia dogodne wyżywienie, a centrum rekreacji oferuje sprzęt do ćwiczeń, saunę oraz łaźnię parową. Wyjątkowe sale konferencyjne umożliwiają organizację imprez firmowych i prywatnych. Hotel Radisson Blu odznacza się niezwykle wygodną lokalizacją w centrum Starego Miasta, zaledwie 15 kilometrów od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Modne pokoje oferują widok na Długi Targ i gdańską starówkę. Centrum rekreacji obejmuje saunę i łaźnię parową

ul. Długi Targ 19/ Powroźnicza, 80-828 Gdańsk +48 58 325 44 44 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

Scandic Gdańsk

Hotele Gdańsk

Scandic Gdańsk położony jest w samym sercu miasta, naprzeciwko Dworca Głównego PKP i zaledwie 30 minut od lotniska im. Lecha Wałęsy. Liczne atrakcje turystyczne Gdańska – malownicza Starówka, urokliwe uliczki wzdłuż rzeki Motławy z licznymi restauracyjkami o artystycznym klimacie oraz wysoki standard świadczonych przez hotel usług, sprawiają, że Scandic Gdańsk to miejsce idealne zarówno dla Gości biznesowych jak i dla szukających tu wypoczynku. Scandic Gdańsk jest usytuowany, blisko sklepów, kompleksu kinowego, licznych restauracji i zabytków. Hotel posiada restaurację, bar, siłownię, saunę suchą i parową, sale konferencyjne oraz bezpłatne podłączenie do Internetu.

Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk +48 58 300 60 00 Szczegóły

Mera SPA Hotel

Hotele Sopot

Nowoczesny i niepowtarzalny Mera SPA Hotel, usytuowany w Sopocie, najpopularniejszym Kurorcie Polski, bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Hotel oferuje 145 pokoi z widokiem na morze, w tym Pokoje Standard, Pokoje Romantyczne na specjalne okazje, przestrzenne Pokoje Rodzinne oraz 4 wyjątkowych Apartamentów. Do dyspozycji naszych Gości pozostaje także zaplecze konferencyjno- bankietowe oraz dwie restauracje: Brasserie na parterze hotelu oraz ekskluzywna Pescatore, położona na pierwszym piętrze. Największym atutem jest Strefa SPA & Wellness, składająca się z 35 pokoi zabiegowych, 4 basenów, w tym jedynego na polskim wybrzeżu, otwartego basenu na hotelowym dachu (dostępny wyłącznie dla Gości Hotelu powyżej 16 roku życia) Taras widokowy oraz znajdujący się tam basen otwarte są wyłącznie w sezonie letnim (zależnie od warunków atmosferycznych). Wszystkie te atrakcje są gwarancją niezapomnianych wrażeń z pobytu w Mera SPA Hotel.

ul. Bitwy pod Płowcami 59 81-731 Sopot +48 58 766 60 00 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

Sofitel Grand Sopot

Hotele Sopot

Pięciogwiazdkowy hotel Sofitel Grand Sopot jest położony przy plaży, kilka kroków od tętniącego życiem centrum miasta. Tuż obok hotelu znajduje się najstarsze drewniane molo w Europie. Do dyspozycji gości jest 127 pokoi zachwycających elegancją i komfortem. Hotel został zbudowany w1927 roku i od razu stał się synonimem klasy i luksusu. Obecnie urzeka pieczołowicie odrestaurowanymi wnętrzami, niepowtarzalną atmosferą morskiego kurortu oraz widokiem na morze i park.

ul. Powstańców Warszawy 12/14, Sopot 58 520 60 00 Szczegóły

Hotel Rezydent

Hotele Sopot

Hotel Rezydent w Sopocie to uroczy hotel klasy boutique, zlokalizowany w sercu miasta, w odległości 500 metrów od szerokiej piaszczystej plaży i Sopockiego Molo, przy słynnym deptaku Bohaterów Monte Cassino. Stylowe wnętrza odzwierciedlają urok i najlepsze tradycje kosmopolitycznego Sopotu lat dwudziestych minionego wieku, tworząc pełną elegancji, a jednocześnie kameralną i dającą poczucie prywatności atmosferę.

Pl. Konstytucji 3 Maja 3 81-704 Sopot 48-585555800 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

Opera Bałtycka w Gdańsku

Opera i Filharmonia Gdańsk

Opera Bałtycka jako jedyny polski teatr operowy uznana została przez telewizję BBC za jeden z dziewięciu najlepszych teatrów operowych Europy, obok londyńskiej Royal Opera House Covent Garden, Teatro del Liceu w Barcelonie, Opera La Monnaie w Brukseli czy Opery w Amsterdamie. Światowe premiery operowe i baletowe, spektakle taneczne.

al. Zwycięstwa 15, 80-219 Gdańsk 58 763-49-13 Szczegóły

Polska Filharmonia Bałtycka

Opera i Filharmonia Gdańsk

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku to największa instytucja życia muzycznego w północnej Polsce, którą odwiedzają melomani nie tylko z regionu, ale także z kraju i z całego świata. To miejsce ludzi pragnących obcować ze sztuką na najwyższym poziomie. PFB organizuje koncerty symfoniczne, recitale i wieczory kameralne, których wykonawcami są najwybitniejsi muzycy polscy, a także artyści z całego świata. Poza działalnością koncertową, Centrum Muzyczno-Kongresowe na Ołowiance oferuje możliwość wynajmu sal, stając się miejscem sympozjów, kongresów, międzynarodowych konferencji branżowych oraz spotkań okolicznościowych.

Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk 58 320-62-50 Szczegóły

Teatr Wybrzeże

Teatry Gdańsk

Teatr Wybrzeże jest obecnie jednym z najbardziej znanych i cenionych miejsc na teatralnej mapie Polski. Rocznie odwiedza nas niemal 100 tysięcy widzów. Nasze spektakle goszczą na najważniejszych festiwalach w Polsce, m.in. na Warszawskich Spotkaniach Teatralnych, Boskiej Komedii, Festiwalu Prapremier. Zespół artystyczny Teatru Wybrzeże jest laureatem najbardziej prestiżowych polskich nagród teatralnych m.in. Nagrody im. Konrada Swinarskiego dla Grzegorza Wiśniewskiego za ZMIERZCH BOGÓW oraz Paszportu Polityki dla Eweliny Marciniak m.in. za PORTRET DAMY. Teatr Wybrzeże dysponuje Dużą Sceną, Sceną Malarnia i Czarną Salą w Gdańsku oraz Sceną Kameralną w Sopocie i Sceną Letnią w Pruszczu Gdańskim.

Świętego Ducha 2, 80-834 Gdańsk 58 301-70-21 Szczegóły

GTS jest organizatorem Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku, w ramach którego prezentowane są dzieła Williama Szekspira w wykonaniu zarówno polskich jak i światowych wykonawców. Historia Festiwalu Szekspirowskiego sięga roku 1993, kiedy to Fundacja Theatrum Gedanense po raz pierwszy zorganizowała Gdańskie Dni Szekspirowskie.

Wojciecha Bogusławskiego 1, Gdańsk 58 351-01-51 Szczegóły

Teatr na Plaży

Teatry Sopot

Teatr na Plaży jest całoroczną sceną impresaryjną, która mieści się na skraju plaży, w sopockim Parku Północnym, około 50m od Grand Hotelu. Sam teatr to scena z widownią na 90 miejsc, ale również foyer, w którym mieści się Klub Atelier, sala prób, w której odbywają się zajęcia i warsztaty artystyczne a w miesiącach letnich Kulturalna Plaża z drugą plenerową sceną. Teatr na Plaży to najciekawsze kameralne spektakle z całej Polski. Gościli tu m.in. Jacek Poniedziałek, Maria Seweryn, Agnieszka Michalska, Zbigniew Waleryś, Agnieszka Przepiórska, Karolina Czarnecka oraz wielu innych. Wystawiane były m.in. spektakle warszawskich scen: Teatru Polonia, Teatru Montownia, Teatru WARSawa, Teatru Nowego z Krakowa, produkcje laureatów festiwali teatralnych i festiwali piosenki aktorskiej.

al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot 58 555-22-34 Szczegóły

Scena Kameralna to jedna z czterech całorocznych scen Teatru Wybrzeże. Jego główna siedziba położona jest w sercu gdańskiego Starego Miasta, gdzie znajdują się trzy pozostałe sceny: Duża, Malarnia oraz Czarna Sala. W sezonie letnim spektakle Teatru Wybrzeże wystawiane są również na Letniej Scenie w Parku Faktoria w Pruszczu Gdańskim.

Bohaterów Monte Cassino 30, 81-767 Sopot 58 551-50-40 Szczegóły

Teatr Muzyczny

Teatry Gdynia

działa od 18 maja 1958 roku i niemal od początku swojego istnienia jest jedną z najważniejszych instytucji kulturalnych regionu. Znajduje się w atrakcyjnie turystycznie położonym mieście, tuż nad samym morzem. Gdynia jest jednym z najlepiej rozwiniętych biznesowo miast w kraju, nowoczesnym ośrodkiem gospodarki morskiej, handlu międzynarodowego, nauki, kultury i turystyki. To miasto ludzi przedsiębiorczych, aktywnych i odważnych. Teatr Muzyczny w ciągu 56 lat istnienia przygotował ponad 330 premier: musicali, operetek, spektakli muzycznych, baletowych, kabaretowych, bajek, koncertów i spektakli kameralnych. W historii polskiego teatru zapisał się między innymi, dzięki takim tytułom jak: JESUS CHRIST SUPERSTAR, SKRZYPEK NA DACHU, LES MISERABLES, EVITA, HAIR, CHICAGO, LALKA czy SHREK, stając się tym samym kulturalną wizytówką Pomorza rozpoznawalną w całym kraju.

pl. Grunwaldzki 1, 81-372 Gdynia 58 785-58-11 Szczegóły

Teatr im. Witolda Gombrowicza jest miejscem żywym, fermentującym artystycznie, z bogatą ofertą repertuarową, skierowaną do widzów poszukujących w teatrze zarówno podniet intelektualnych i estetycznych, jak i chwili oddechu od męczącej rzeczywistości. W 1996 roku na plaży koło mola w Orłowie zainaugurowała swoją działalność Scena Letnia Teatru Miejskiego im W. Gombrowicza w Gdyni. To jedyna w Polsce scena teatralna, gdzie widzowie pod gołym niebem, na piasku i przy akompaniamencie szumu morskich fal oglądają przygotowane spektakle. Na Scenie Letniej odbywają się także wieczory kabaretowe, recitale piosenek i inne imprezy plenerowe.

gen. Józefa Bema 26, 81-381 Gdynia 58 660-59-39 Szczegóły

Siedziba Centrum o powierzchni 25 349,75 metrów kwadratowych powstała w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście, na obszarze Młodego Miasta przy placu Solidarności, w pobliżu Bramy nr 2 i Pomnika Poległych Stoczniowców. Obiekt zajmuje powierzchnię około jednego hektara i posiada 5 pięter oraz podziemny parking o 286 miejscach. Sercem nowej siedziby ECS jest wystawa stała, dedykowana historii Solidarności i ruchów opozycyjnych, które doprowadziły do przemian demokratycznych w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa zajmuje powierzchnię blisko trzech tysięcy metrów kw. pierwszego i drugiego piętra. Do prezentacji wykorzystane są tradycyjne metody ekspozycyjne, ale i najnowsze rozwiązania technologiczne. Zwiedzający obejrzą eksponaty historyczne, mają także dostęp do projekcji przestrzennych i elektronicznych, gdzie zgromadzone są fotografie, filmowe materiały archiwalne, dokumenty, mapy, biogramy, kalendaria, wycinki prasowe…

pl. Solidarności 1, 80-863 Gdańsk 58 772-40-00 Szczegóły

Sheraton Sopot

Hotele Sopot

Hotel Sheraton Sopot jest położony bezpośrednio przy plaży i sopockim molo. Obiekt ten oferuje ciche pokoje z widokiem na morze lub park. Na miejscu dostępne jest też centrum spa z krytym basenem. Pokoje w hotelu Sheraton Sopot są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem oraz dostępem do kanałów satelitarnych. Wszystkie pokoje dysponują łazienką z wanną i prysznicem. W hotelu mieszczą się 2 restauracje, 2 winiarnie oraz 2 bary. Restauracja Wave zaprasza na dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz owoce morza. Znajdujący się w podziemiach historycznej Rotundy lokal Vinoteque Food & Wine oferuje szeroki wybór win, palarnię cygar oraz doskonałe miejsce na spotkania. Można tu także zamówić posiłek.

ul. Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot, (48)(58) 767 1000 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

Hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront oferuje znakomitą lokalizację przy tętniącym życiem, nadmorskim bulwarze, w odległości 350 metrów od piaszczystej plaży. Z umeblowanego tarasu rozpościera się malowniczy widok na morze. Hotel dysponuje także dużym zapleczem konferencyjnym, które doskonale nadaje się na organizację różnych uroczystości i spotkań biznesowych. Do dyspozycji Gości jest również bar z kominkiem. Nowoczesne, dźwiękoszczelne pokoje dysponują klimatyzacją, dużym telewizorem LCD z dostępem do kanałów HD oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. Każdy z nich jest wyposażony również w minibar, sprzęt do prasowania oraz sejf na laptopa. Duże okna zapewniają mnóstwo naturalnego światła, a niektóre oferują także widoki na Zatokę Gdańską. Wszystkie pokoje mieszczą łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

 

ul. Jerzego Waszyngtona 19, 81-342 Gdynia 58 743-07-00 Szczegóły

Hotel Nadmorski

Hotele Gdynia

Ten wysokiej klasy obiekt położony jest nad samym morzem (Zatoką Gdańską), o krok od Bulwaru Nadmorskiego, będącego jedną z największych atrakcji turystycznych Gdyni, stanowiącego cel rodzinnych spacerów i innego rodzaju rekreacji. Hotel na przestrzeni lat zyskał uznanie wśród odwiedzających go Gości, nie tylko dzięki utrzymywaniu dobrych relacji z Klientami, ale również dzięki atrakcyjnym ofertom specjalnym. Goście Hotelu obsługiwani są na najwyższym poziomie, o czym świadczą przyznane certyfikaty ISO oraz HACCAP. Spokojna okolica i bliskie sąsiedztwo morza zapewniają ciszę oraz wyjątkowy klimat, który daje możliwość szybkiej regeneracji i odpoczynku nawet po ciężkim dniu wytężonej pracy. Niewielka odległość dzieląca Hotel od centrum Gdyni ułatwia poznawanie walorów miasta i sprawia, że czas w nim spędzony z pewnością zaliczyć będzie można do udanych.

ul. Ejsmonda 2, 81-409 Gdynia 58 667-52-88 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

Instytut Babiana

Medycyna estetyczna Gdańsk

Babiana to piękny kwiat, zachwyca urodą tak jak my…

Instytut Babiana to nowoczesna, doskonale wyposażona praktyka lekarska, w której specjaliści od kosmetologa, przez lekarza medycyny estetycznej po chirurga: naczyniowego, onkologa czy plastyka zajmują się kompleksowym leczeniem i dbaniem o piękno - każdego, bez względu na wiek, wagę czy styl.

Hynka 6/9, 80-465 Gdańsk +48 600 086 240 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

Vivadental

Stomatologia estetyczna Gdańsk

VIVADENTAL to międzynarodowy ośrodek kliniczny, edukacyjny i naukowo – badawczy specjalizujący się w implantologii stomatologicznej i przeprowadzaniu metamorfozy estetycznej uzębienia. To także fundacja dla dzieci oraz specjalistyczne wydawnictwo.

VIVADENTAL oferuje Pacjentom możliwość spełniania najśmielszych marzeń o zmianie własnego wyglądu.

Profesjonalne leczenie estetyczne obejmuje zabiegi z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii, implantologii stomatologicznej oraz medycyny regeneracyjnej, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny i zaawansowanych technologii.

Proces leczenia realizowany jest przez zespół lekarzy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych metod leczenia i przeprowadzaniu kompleksowej metamorfozy twarzy i uzębienia.

VIVADENTAL oferuje najwyższe standardy terapeutyczne oparte o najnowsze osiągnięcia nauki, co gwarantuje rezultaty spektakularne i dotąd nieosiągalne, honorujące kulturę i estetykę człowieka wyrażające się poprzez zdrowy, piękny i nieskazitelny uśmiech, które zachwycają efektem i prezencją, przynoszą Pacjentom komfort, wygodę i satysfakcję.

Aleja Zwycięstwa 48, róg Śniadeckich, 80-210 Gdańsk Szczegóły

Quadrille SPA

SPA Gdynia

Quadrille SPA to jedyna strefa w naszym hotelu, gdzie nie czarujemy.  To miejsce, w którym można poddać się holistycznej pielęgnacji. Terapie relaksacyjne, pielęgnacyjne umiejętnie łączmy z technologią. To właśnie synergia zabiegów high-tech i składników aktywnych zawartych w preparatach kosmetycznych pozwoli na zachowanie młodego, zdrowego wyglądu oraz osiągnięcie harmonii. Kompleksowo podchodzimy do samopoczucia i urody naszych Gości, co pozwala nam planować spójne i skuteczne terapie. Kosmetolodzy i masażyści dbają o zachowanie równowagi ciała i umysłu, poprzez umiejętny dobór programów zabiegowych.

ul. Folwarczna 2 81-547 Gdynia + 48 58 351 03 20 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

Skin Laser Lubelscy. Kliniki Medycyny Estetycznej

Medycyna estetyczna Katowice / Bielsko-Biała

W Klinikach Skin Laser Lubelscy łączymy 25 letnie doświadczenie oraz najwyższe kompetencje z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Nasi Lekarze nieustannie zdobywają wiedzę i nowe doświadczenia na szkoleniach oraz kongresach w Polsce i za granicą, aby móc zaoferować Pacjentom światowy poziom świadczonych usług. Dzięki inwestycjom w najnowszy sprzęt możemy zaproponować naszym Pacjentom najbardziej innowacyjne zabiegi.

ul. Mickiewicza 14/2, Katowice ul. Azaliowa 2, Bielsko-Biała 502 983 933 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły

ArtVein Ryszard Zając

Medycyna estetyczna Gdańsk

ArtVein Ryszard Zając to liderzy w branży medycznej, pasjonaci chirurgii, ludzie zakochani w swoim zawodzie. Tworzą markę regularnie nagradzaną przez specjalistów i docenianą przez pacjentów. Wyróżnieni między innymi Orłami Medycyny, wskazani w pierwszej piątce najlepszych klinik urody w województwie pomorskim według Pomorskie PRESTIGE i Zatoka Piękna.

Klinikę tworzą lekarze anestezjolodzy, specjaliści chirurgii naczyniowej, chirurg piersi oraz pielęgniarki i instrumentariuszki. Każdy z nich nieustannie doskonali się w swojej dziedzinie i jest znawcą konkretnych procedur.

Od ponad 20 lat zajmują się profilaktyką i leczeniem żylaków kończyn dolnych. Zapewniając pełen wachlarz zabiegów poprawiających efekty estetyczne oraz szybki powrót do pełni zdrowia bez konieczności hospitalizacji. Od masaży limfatycznych przez kompresoterapię, laserowe zamykanie naczynek i pajączków po małoinwazyjne, nowoczesne metody operacyjne.

Ich celem jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości leczenia, dzięki połączeniu innowacyjnych technologii z doświadczeniem i wiedzą zespołu.

ul Hynka 6 p. II lok. 9 80-465 Gdańsk 600 086 240 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły