Już 22 marca 2019 roku w Meblolight Showroom w Gdyni odbędzie się premiera kolekcji luksusowych mebli - HOME by Karolina Luczynska.

 

Szanowana za swoją etykę pracy i podejście do człowieka, uwielbiana za dbanie o naj-mniejsze detale, pożądana za wyjątkowość, jaką z klasą wnosi w projektowane domy i życia ludzi - Karolina Łuczyńska - projektantka wnętrz z pasji i powołania, właścicielka studia projektowego Caroline’s Design, członek jury ogólnopolskiego konkursu DOBRY DESIGN, autorka wielu projektów w całym kraju jak i za granicą - tworzy swoją wyjątkową kolekcję mebli.

Jej projekty opisywane były w magazynach na całym świecie - w Brazylii, USA, Korei, Japonii, Tajlandii, Emiratach, Meksyku. Pasjonatka życia i projektowania, której misją jest tworzenie miejsc na miarę marzeń.

W kolekcji LUXURY FURNITURE COLLECTION znajdą się kompletnie wyposażone pomieszczenia, w tym: sypialnia, salon, jadalnia oraz pojedyncze meble użytkowe, jak stoliki kawowe, konsole pokojowe jak i łazienkowe oraz siedziska i wypoczynki.

Kolekcja HOME by Karolina Luczynska powstała z Pasji do projektowania i Miłości do piękna, do detalu.

Kolekcję mebli uzupełniają także obrazy olejne stworzone przez Karolinę Łuczyńską we współpracy ze słynną Leilani McKnight (żoną amerykańskiego piosenkarza Briana McKnighta). Panie założyły w Los Angeles "KLani ART GALLERY", a ich prace już wkrótce zdobić będą wnętrza rezydencji na całym świecie.

Organizatorami wydarzenia jest: Meblolight Showroom Dorota Groth oraz Max Komfort Adam Kamiński.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Zatoka Piękna.

 

Szczegóły dotyczące wydarzenia i kolekcji:

https://www.facebook.com/carolinesinteriordesign/ 

https://www.instagram.com/carolines_design/