Małe Trójmiasto Kaszubskie, czyli aglomeracja miast Rumia, Reda, Wejherowo ma na swojej mapie nowy gabinet medycyny estetycznej. 3 grudnia uroczyste otwarcie Kliniki Urody Lorenzo Coletti w Rumi zaszczyciła swoim udziałem Katarzyna Figura. Obecność gwiazdy oraz przedstawicieli firmy Biotec Lasers Polska, mini wykłady specjalistów, pokazy zabiegów, a do tego przepyszne sushi i słodkości - pieczołowicie przygotowane punkty programu sprawiły, że impreza należała do wyjątkowo udanych.

 

Klinika Lorenzo Coletti "Eksperci w służbie piękna" ma się różnić od innych gabinetów medycyny estetycznej edukacyjnym podejściem do klienta. Aby właściwie wybierał rodzaje zabiegów i czuł się komfortowo, placówka nawiązała współpracę z dietetykiem Anną Słomkowska, siecią klubów fitness Premium Gym i najlepszymi fachowcami w branży, takimi jak Karolina Marcinkowska - analityk medyczny, kosmetolog od lat szkolący lekarzy z zakresu nowoczesnych technologii w medycynie estetycznej. Obie wymienione Pani były prelegentkami na imprezie, dzieląc się swoją wiedzą z uczestnikami spotkania.

 

Zobaczcie fotorelację z otwarcia Kliniki Urody Lorenzo Coletti

 

W ofercie Kliniki można znaleźć  m.in. odmładzające zabiegi all-inclusive likwidujące zmarszczki, przebarwienia, popękane naczynka, brak jędrności, niechciane tatuaże czy łysienie.

O poczęstunek dla gości zadbała restauracja Sekai Sushi.