Serdecznie zapraszamy Państwa na trzecią edycję Face&Body Winter Forum. Kongres odbędzie się w dniach 8-10 grudnia 2023 roku w Zakopanem. 


Wydarzenie w pełni zostanie poświęcone tematyce medycyny estetycznej. Jednym z najważniejszych zagadnień będzie zastosowanie nowych technologii we wspomnianej dziedzinie. Spojrzymy także na medycynę estetyczną z punktu widzenia prawnego i biznesowego. Kongres skierowany jest zarówno do specjalistów mogących pochwalić się dużym doświadczeniem, jak i tych, którzy rozpoczynają praktykę zawodową związaną z medycyną estetyczną.


Face&Body Winter Forum zainteresuje osoby zajmujące się poprawą zewnętrznej atrakcyjności pacjenta oraz zapewnieniem mu wysokiej jakości życia, pozbawionego niedoskonałości. W trakcie kongresu zostanie omówiona szeroko rozumiana tematyka zabiegów na skórę, włosy czy konturowania twarzy i ciała. Wykładowcy poruszą również problematykę zastosowana medycyny estetycznej w ginekologii.

Uczestnicy Face&Body Winter Forum wezmą udział w forum dyskusyjnym, a także będą mogli rozwinąć umiejętności w czasie praktycznych workshopów.

Komitet organizacyjny tradycyjnie reprezentują: 

prof. dr hab. n. med. Wioletta Barańska-Rybak
dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic
dr n. med. Sylwia Lipko-Godlewska
dr n. med. Lidia Majewska

Miejsce kongresu: Resort and SPA Nosalowy Dwór, Droga Oswalda Balzera 21D, 34-500 Zakopane

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową tematyką spotkania oraz zarejestrować się na stronie internetowej: www.fb2023.pl