8 października o godz. 17.00 W Hotelu Almond w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja Wydarzenia z Cyklu: Kobiety z Pasją! 

I tym razem nie zabraknie wartościowych przykładów w obszarze inspiracji i motywacji dla rozwoju, zmiany i przedsiębiorczych postaw zaproszonych gości.
Autorka Projektu – Patrycja Brendler wspierana zaangażowaniem Partnerów współtworzących razem z nią wydarzenie – Dealer BMW Zdunek, Hotel Almond Gdańsk oraz Agencja Reklamowa 3CITY.MEDIA, stworzyła wiarygodny i namacalny przekaz pełen emocji i autentycznych doznań, dzięki któremu zaproszeni goście rozwiną swój życiowy i zawodowy potencjał oraz poszerzą swoje relacje zarówno w przestrzeni osobistej jak i biznesowej. Tytuł tej edycji: Lecimy na pełnej mocy! to hasło przewodnie, które ma pobudzić do działania i wyznaczania przez siebie konkretnych celów, za które weźmiemy odpowiedzialność. Dlatego do tej edycji zaproszone zostały szczególne Osobowości i Firmy, aby wyzwolić w uczestnikach ich potencjał.

Tematy, które będą stanowiły treść spotkania ściśle wiążą się z rozwojem człowieka osadzonego w teraźniejszości, mając na uwadze to co dzieje się w tej chwili na świecie z zachowaniem spokoju i zadbaniem o balans własnego życia we wszystkich jego obszarach.

Nowym elementem wydarzeń będzie uczestnictwo mężczyzn w projekcie, zarówno po stronie Partnerów współtworzących wystąpienia jak i samych gości. Autorka Projektu chce odczarować kobiece miejsce i zaprosić do wspólnego działania mężczyzn, gdyż oni również silnie wpływają i uczestniczą w życiu każdej kobiety.

Patrycja Brendler
Patrycja Brendler

Bardzo ważnym elementem tej edycji będzie rozwinięcie tematu bezwarunkowego pomagania oraz pokazanie jego różnego wymiaru. Dlatego Gościem Specjalnym tej edycji będzie Pomorskie Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku.

Dzięki różnorodności poruszanych tematów przez Partnerów Wydarzenia, którzy podzielą się swoimi pasjami oraz życiowymi i zawodowymi doświadczeniami, goście doświadczą pełnej mocy własnych możliwości do działania i rozwoju. Zobaczą nowe perspektywy oraz zdobędą nowe szanse zawodowe i biznesowe.
Partnerzy, którzy będą inspiracją tego wieczora, to:

  • MamboManiax męska formacja taneczna mambo
  • Dominika Nawrocka Kobieta i Pieniądze
  • Joanna Kimla właścicielka marki Inverey
  • Magdalena Górska właścicielka marki Skin Science eu
  • Agata i Joanna właścicielki marki Everyday Official

Wydarzenie poprowadzi: Robert Silski.
Tego wieczora tradycyjnie nie zabraknie rozrywki na wysokim poziomie, wykwintnego poczęstunku oraz wielu niespodzianek, zapraszamy!