W centrum Zakopanego, w samym sercu Podhala powstała nowa niepowtarzalna strefa piękna nie tylko dla kobiet. Pure Clinic, to nowoczesna klinika medycyny estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii, dermatologii. Mieliśmy okazję uczestniczyć z kamerą Zatoki Piękna w hucznym otwarciu kliniki. Zapraszamy do oglądania naszej relacji z wydarzenia! 

 

Oglądaj relację!

 

Pure Clinic Zakopane - Tutaj rodzi się piękno!

Oficjalne otwarcie Pure Clinic w Zakopanem odbyło się 14 maja. Na wydarzenie przybyły tłumy, a wśród gości pojawił się Tomasz Filar, wiceburmistrz Zakopanego oraz przedstawiciele firmy ITP S.A., dostawcy technologii i światowych marek w zakresie medycyny estetycznej.

Anna Mościcka, założycielka Pure Clinic, zadbała o doskonałą oprawę i atmosferę podczas wydarzenia. Na gości czekały nie tylko czerwony dywan, tort czy szampan. Wśród atrakcji zaplanowano konsultacje ze specjalistami Pure Clinic oraz zabiegi na ciało z wykorzystaniem najnowszych technologii, takich jak Alma SPA Deep, Endermologie LPG Alliance oraz Storz Medical. W nowej klinice nie zabraknie też profesjonalnych zabiegów na twarz z wykorzystaniem urządzenia Alma Rejuve oraz fitokosmetyków Vagheggi.   

A wszystko zgodnie z przesłaniem Pure Clinic - Tutaj rodzi się piękno!

 

My jesteśmy oczarowani miejscem i zapraszamy do odwiedzenia Pure Clinic w Zakopanem

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.