W imieniu Komitetu Organizacyjnego SLDE zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w XXII Kongresie, do Double Tree by Hilton Hotel w Warszawie w dniach 11-13 marca 2022 r.

Wydarzenie to jest szczególną okazją do spotkania się w tak szerokim gronie lekarzy i przedstawicieli firm, ale przede wszystkim jest niezwykle ważnym wydarzeniem naukowym. Zyskujemy sposobność do szerokiej dyskusji i wymiany doświadczeń, zarówno na polu teoretycznym, jak i praktycznym, do weryfikacji tego, w jaki sposób badania naukowe oraz zgromadzona wiedza znajdują odzwierciedlenie w naszej codziennej pracy. Dlatego niezwykle cenimy sobie wystąpienia naukowe, jak również sesje poświęcone procedurom zabiegowym.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, wspólnej wymianie doświadczeń możemy poszerzać swoją wiedzę i dzielić się spostrzeżeniami, jak również znajdować aspekty warte dalszego pogłębiania i badania a wszystko to w myśl bezpieczeństwa procedur i w trosce o zdrowie naszych pacjentów.

Nasz Kongres to podsumowanie całorocznej pracy, jak również okazja do zapoznania się z nowościami i nowymi trendami w tej dziedzinie medycyny. Spotkanie to jest także świetną okazją do zacieśnienie kontaktów i nawiązania nowych znajomości. Bardzo cenimy sobie współpracę z Państwem, jesteśmy przekonani, że jak co roku, dzięki wspólnemu działaniu i wspólnemu zaangażowaniu, Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych będzie wyjątkowym wydarzeniem. Wierzymy, że oprócz charakteru naukowego, Kongres będzie również okazją do miłego towarzyskiego spotkania. W sobotę 12 marca odbędzie się również Uroczysta Gala dla uczestników kongresu oraz rozdanie Pereł Dermatologii Estetycznej 2022 w kategoriach głównych: Produkty Zabiegowe; Urządzenia; Dermokosmetyki i Nagrody Specjalne (Zabieg Roku 2021, Innowacyjność, Nowość Roku 2021, Techniki Łączone).

Ważnym faktem jest, że patronat naukowy na kongresem objęło jedno z najbardziej renomowanych stowarzyszenie edukujących lekarzy - organizacja IMCAS.

Zarząd Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych:
Prezes dr n. med. Ewa Kaniowska
Wiceprezes dr Kinga Nicer
Wiceprezes dr Krystyna Pawełczyk-Pala

Więcej na temat XXII kongresu na stronie SLDE