W sobotę 4 grudnia w siedzibie PANDA Medical by PANDA Group we Wrocławiu odbył się workshop dla lekarzy medycyny estetycznej z zastosowania superlasera Zye & Etherea w różnych wskazaniach zabiegowych. Lekarze mieli okazję poznać oraz przetestować szerokie możliwości nowoczesnej platformy laserowej. Czym wyróżnia się ta technologia? Zapraszamy do oglądania naszej relacji ze szkolenia.

 

W szkoleniu wzięli udział lekarze medycyny estetycznej, którzy docenili przede wszystkim wszechstronność platformy laserowej ZYE oraz możliwość pracy z 12 głowicami, co przekłada się na zastosowanie w ponad 70 wskazaniach zabiegowych.

 

Oglądaj relację!


Opinie lekarzy o superlaserze ZYE

- Dzisiaj mieliśmy okazję pracować przez cały dzień z platformą laserową ZYE. Jest to wyjątkowy laser, dlatego, że jest bardzo wszechstronny. Daje możliwość pracy z aż 12 głowicami. W ciągu całego dnia byliśmy w stanie zaadresować najróżniejsze problemy pacjentów. – mówił dr n. med. Adam Szuścik z Dr Frankel's Clinic. Zaawansowana technologia znajduje zastosowanie m. in. w zabiegach anti-aging związanych z poprawą jakości skóry, z redukcją zmarszczek, w leczeniu zmian naczyniowych czy też rumienia.

Lekarze mieli okazję wypróbować możliwości nowego lasera pod opieką trenera dr Anny Tomkowiak z Tomkowiak Clinic, która w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna tak opisuje pracę z urządzeniem: - ZYE jest platformą laserową, która ma bardzo wszechstronne zastosowania, ma ponad 70 wskazań zabiegowych. Możemy wykonać spersonalizowane terapie do każdego pacjenta. W dzisiejszych czasach pacjenci żyją szybko, chcą bardzo dobre efekty, w bardzo krótkim czasie, bez okresu gojenia i w tym momencie mogę im tego dostarczyć. Laser ZYE jest bardzo szybkim laserem, to jest jedna rzecz, druga rzecz jest taka, że przy jednej platformie mogę wykonywać zabiegi łączone, mogę dostosować nasze zabiegi do każdego pacjenta. Zabiegi są bezbolesne praktycznie i bardzo szybko osiągamy efekty zabiegowe satysfakcjonujące naszego pacjenta.

Z kolei dr n. med. Agnes Frankel - Dr. Frankel's Clinic tak mówi o nowym superlaserze: - Laser ZYE w moim odczuciu jest przełomem, jeżeli chodzi o technologie laserowe dostępne na świecie, dlatego że umożliwia nową jakość, jeżeli chodzi o wykonywanie zabiegów przez lekarza, jak i odczuwalność i możliwości, które można zrobić dla pacjenta. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie możliwość wymiany i żonglowania ilością głowic, ale też doboru parametrów bardzo indywidualnie pod danego pacjenta/pacjentkę. Medycyna spersonalizowana, to jest coś co uwielbiam: pod dany fototyp, pod dany typ skóry, pod jakość skóry, pod wiek, pod to, czy jest to mężczyzna czy kobieta, czy musi mieć czas rekonwalescencji czy nie może mieć czasu rekonwalescencji. To jest coś, czego brakowało mi w dotychczasowej praktyce klinicznej.

 

Co wyróżnia superlaser Zye?

Aleksandra Pop, współwłaściciel Panda Group, zapytana o to, dlaczego firma zdecydowała się wprowadzić platformę laserową Zye & Etherea na polski rynek, podkreśliła: - Dla nas najważniejsza tak naprawdę jest skuteczność i wiedza. I to przyświeca nam za każdym razem, kiedy wyszukujemy do naszej oferty nowe sprzęty. To jest właśnie laser ZYE. Jest przede wszystkim poparty wiedzą, jest bardzo skuteczny, a zaplecze techniczne, produkcja tego lasera jest rzeczywiście imponująca. Dlatego zdecydowaliśmy się na dystrybucję tego sprzętu, bo jesteśmy pewni jego efektów i przede wszystkim zadowolenia pacjentów. 

Materiał powstał przy współpracy z Panda Group sp. z o.o., więcej o technologiach na www.pandamedical.co