Firma Sinclair Pharma zaprasza na wykłady z ekspertami, które odbędą się w wirtualnej przestrzeni II e-kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging – PTMEIAA. 

 

Sinclair Pharma to firma z siedzibą główną w Londynie, która zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów wykorzystywanych w sektorze medycyny estetycznej, w szczególności w terapiach odmładzających i stymulujących wytwarzanie kolagenu. Firma nie przestaje się rozwijać, a jej głównym celem jest zaspokojenie zapotrzebowania na skuteczne, wysokiej jakości i pozwalające osiągnąć naturalne efekty, a przy tym bezpieczne i małoinwazyjne rozwiązania kliniczne, dzięki którym jakość życia pacjentów i ich samopoczucie ulegną poprawie.

Sinclair Pharma jest dystrybutorem w Europie zachodniej, Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej, Meksyku i Brazylii, jednak jej produkty są dostępne na całym świecie dzięki współpracującymi z nią zewnętrznym dystrybutorom. W maju 2021 firma otworzyła swój Oddział w Polsce, obecnie można bezpośrednio współpracować z producentem, który zapewnia szkolenia i bogate wsparcie marketingowe.


Produkty

Sinclair Pharma oferuje szeroką gamę produktów, których zadaniem jest nie tylko powstrzymać i odwrócić procesy starzenia, ale także pobudzić skórę do produkcji kolagenu, który jest odpowiedzialny za utrzymanie skóry w dobrym stanie. Dlatego też wśród produktów firmy znajdziemy nie tylko nici liftingujące, ale także produkty biostymulujące.
Wszystkie produkty Sinclair Pharma spełniają międzynarodowe normy bezpieczeństwa i są opatrzone Znakiem CE Unii Europejskiej. Jakość i innowacyjność to filary Sinclair Pharma, dlatego też firma stale inwestuje w rozwój i badania, co jest niezwykle ważne w sektorze medycznym i kosmetycznym.

 

 


Rozwój i badania

Bezpieczeństwo, skuteczność i jakość to znaki rozpoznawcze produktów tej firmy, której centralną wartością jest rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji. Sinclair Pharma koncentruje się nie tylko na rozwijaniu i ulepszaniu produktów, ale także troszczy się o to, aby specjaliści w odpowiedni sposób korzystali z jej produktów i byli w stanie w pełni wykorzystać ich potencjał. Z tego względu firma założyła platformę internetową Sinclair College, będącą swego rodzaju internetowym ośrodkiem szkoleniowym.

Oferta szkoleń Sinclair Pharma dedykowana jest lekarzom i specjalistom medycyny estetycznej, którzy dzięki niej mogą ciągle poszerzać swoje umiejętności i aktualizować wiedzę dzięki sesjom i seminariom internetowym, a także praktycznym warsztatom, dzięki którym zabiegi z użyciem produktów Sinclair będą bezpieczne i przyniosą dobre rezultaty dla pacjentów.

 

Zapraszamy na wykłady pod patronatem Sinclair Pharma:

02.10. godzina 12.00, dr n. med. Magdalena Boczarska-Jedynak
„Premiera kongresowa: MaiLi, czyli kwas hialuronowy w roli głównej. Poznaj nowe oblicze piękna medycyny estetycznej.”

03.10. godzina 10.00, dr Ilona Osadowska
„Mało inwazyjne procedury liftingujące z wykorzystaniem preparatów na bazie kwasu polimlekowego, PLLA”.

03.10. godzina 12.00, dr n. med. Karina Felberg
„Wyjątkowy stymulator tkankowy: Ellansé. Naturalna droga do odbudowy skóry i przywrócenia młodszego wyglądu twarzy”.


Kluczowe marki Sinclair Pharma: Ellansé®, MaiLi®, Lanluma®, Silhouette Soft®