Już 14 sierpnia w Marina Yacht Park w Gdyni odbędzie się największa w Polsce impreza w stylu Floating Party. Stocznia Galeon, producent luksusowych jachtów motorowych, zapraszają swoich klientów na kolejne spotkanie Galeon Owners Club 2021. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Zatoka Piękna.

 

Goście zaproszeni dnia 14 sierpnia 2021 roku do floty Galeon Owners Club odbędą tego dnia wspólny rejs po Zatoce Gdańskiej, a następnie zawiną do Marina Yacht Park Gdynia gdzie czekać będzie na nich pokaz jednych z najbardziej znanych Polskich projektantów Paprocki&Brzozowski przy muzyce na żywo. Na nabrzeżu natomiast odbędą się jazdy testowe samochodami Bentley i Lamborghini oraz Koktajl Party!

Galeon Yachts to prywatna firma produkcyjna z wieloletnią tradycją, która została założona w 1982 roku i specjalizuje się w budowie luksusowych łodzi i jachtów motorowych. Dysponuje ona powierzchnią aż 25 000 m2 hal produkcyjnych, co czyni markę jednym z największych producentów w Europie.

Chcąc zapewnić odbiorcom produkt najwyższej jakości, stocznia kładzie nacisk na wdrażanie najnowocześniejszych technologii zarówno w obszarach produkcyjnych, jak i operacyjnych. Począwszy od laminowania, montażu osprzętów mechanicznych i technicznych, elementów stolarskich aż po wykończenie tapicerek, każdy model jest w całości tworzony z wyselekcjonowanych materiałów i w pełni realizowany przez Galeon. Wszystkie elementy wykonywane są przez wyspecjalizowanych pracowników poszczególnych działów. Każdy detal przygotowywany jest ręcznie, z niezwykłą starannością i precyzją.

Produkty marki Galeon Yachts podlegają ciągłej ocenie ze strony najbardziej wymagających konsumentów na całym świecie, a także różnych organizacji certyfikujących jakość i bezpieczeństwo. Dzięki przywiązywaniu ogromnej wagi do szczegółów, marka Galeon zdobyła zaufanie nie tylko wśród klientów, ale również zyskała uznanie na międzynarodowych targach i wystawach, o czym świadczą liczne nagrody. Galeon to ciągłe dążenie do doskonałości i perfekcji.