Już za kilka dni, dokładnie w sobotę 10 października, Królewskie Studio w Rumi organizuje Dzień Otwarty po wielkiej metamorfozie. Studio zmieniło nie tylko wnętrza i nazwę, ale również ofertę. Miejsce strefy fitness zastąpi ekskluzywny i rewolucyjny zabieg na ciało WONDER®, a Królewskie Studio będzie pierwszym polskim gabinetem, w którym klienci skorzystają z innowacyjnego konceptu rzeźbienia ciała. Dzień Otwarty zostanie połączony z premierą urządzenia WONDER® w Polsce.

 

W czasie Dnia Otwartego w Królewskim Studio goście będą mogli skorzystać z indywidualnych zabiegów pokazowych, poznają wyjątkową ofertę zabiegów, a informacje o korzyściach, jakie oferuje WONDER®, zdobędą z pierwszej ręki. W wydarzeniu wezmą bowiem udział także przedstawiciele firmy Wonder Body.

Przedstawiciele firmy Wonder Body
Przedstawiciele firmy Wonder Body

 

Premiera zabiegu WONDER® w Polsce!

Bezboleśnie, bezpiecznie, nieinwazyjnie oraz z szybkimi i trwałymi efektami – WONDER® to ekskluzywny i rewolucyjny zabieg na ciało, który rzeźbi sylwetkę przez budowanie mięśni, spalanie tłuszczu i usuwanie cellulitu.

Co sprawia, że nowy sposób rzeźbienia ciała w medycynie estetycznej już teraz okrzyknięto prawdziwym hitem? Choćby to, że w 25 minut, bez wysiłku fizycznego, wykorzystana w urządzeniu technologia wytwarza rekordowe 36 tysięcy ćwiczeń mięśni, a jeden zabieg zastępuje aż trzy godziny na siłowni.

Wonder
Zabieg rzeźbiący ciało WONDER®

Skuteczność i komfort WONDER® potwierdzono podczas badań i wielokrotnie w praktyce dlatego zabiegi są tak cenione przez kobiety i mężczyzn już w 21 krajach.

Urządzenie WONDER® bazuje na podwójnym działaniu technologii HIEMS, która w bardzo krótkim czasie wytwarza aż 36 000 ćwiczeń rozwijających mięśnie, pozwalając w tym samym czasie na intensywne spalanie tłuszczu. Zapewnia ono stymulację fizjologiczną, niedostępną dotąd w innych zabiegach modelujących ciało.

Jedynie WONDER® działa podwójną siłą łącząc dwie energie - skupione pole magnetyczne i selektywną elektrostymulację MYO.

Zabieg rzeźbiący ciało WONDER®
Zabieg rzeźbiący ciało WONDER®

Urządzenie działa jednocześnie bezpośrednio na pięć grup mięśniowych (np. intensywnie wzmacnia brzuch, nogi, pośladki i ramiona) i pośrednio na więcej niż dwanaście szybko przynosząc efekty. W komfortowym stylu i bez wysiłku fizycznego użytkownika! Łącznie w tym samym czasie wytwarza ono intensywne kontrolowane skurcze w przeszło 20 mięśniach, od powierzchownych po najgłębsze.

Technologia elektromagnetyczna stymulacji mięśni o wysokiej intensywności podczas zabiegu wzmacnia mięśnie jednocześnie pięciu stref, zapewniając osiągnięcie takich efektów, jak płaski brzuch, lifting pośladków, smukłe nogi oraz silne ramiona. Radykalna przebudowa i hipertrofia mięśni daje efekty w rekordowo krótkim czasie tylko 25 min, a zabieg wystarczy powtórzyć w 4 sesjach. Czym jest jednak cotygodniowa sesja trwająca 25 minut w porównaniu do wielu godzin wysiłku fizycznego, jaki byłby potrzeby do osiągnięcia porównywalnych efektów?

Zabieg rzeźbiący ciało WONDER®
Zabieg rzeźbiący ciało WONDER®

 

Więcej o zabiegu WONDER® na stronie wonder-body.pl

 

Dzień Otwarty w Królewskim Studio - program

Zapowiadany na sobotę 10 października Dzień Otwarty rozpocznie się już o godz. 10:00 i będzie pełen niespodzianek.

Goście wezmą udział w specjalnie przygotowanych panelach zabiegowych:

  • Beauty Bar - pokaz pielęgnacji twarzy fitokosmetykami Vagheggi oraz spotkanie ze specjalistką marki, która podczas panelu nie tylko wprowadzi gości w świat naturalnych składników, ale również dobierze pielęgnację wg indywidualnych potrzeb skóry. Będzie też okazja przetestowania kosmetyków Vagheggi na własnej skórze.
  • Perfect Body – pokaz zabiegów Endermologie LPG Alliance.
  • WONDER® - wyjątkową nowością będzie wspomniany już zabieg rzeźbiący ciało WONDER®.

Królewskie Studio

Wśród zapowiedzianych atrakcji będą również konkursy po każdym panelu zabiegowym, a do wygrania zabiegi Premium z oferty salonu.

Zapraszamy do zapisów na wybrany "panel" zabiegowy pod numerami tel. 731 200 390 oraz 500 230 491.

Podczas całego Dnia Otwartego będzie można dokonać zakupu wyjątkowych BONÓW do wykorzystania na wszystkie zabiegi w Królewskim Studio. Akcja promocyjna dostępna jest od 04.10 do 11.10.2020 r. w aplikacji Moment.pl. Można zyskać nawet 1250 zł w prezencie przy zakupie Bonu!

A już teraz można dokonać rezerwacji w aplikacji Moment.pl innowacyjnych zabiegów WONDER, które odbywać się będą od 12 października w Królewskim Studio - Piękna z Natury.

Więcej o akcji promocyjnej na: 

www.moment.pl/krolewskie-studio-piekna-z-natury

www.facebook.com/KrolewskieStudio

 

Zapraszają Sylwana Grzegorzewska, właścicielka Królewskie Studio – Piękna z Natury w Rumi oraz Partner wydarzenia firma Wonder Body.