Drogie Mamy, 26 maja zapraszamy Was na wyjątkowy Dzień Matki z ekspertami, organizowany przez redakcję Zatoki Piękna, przy współpracy z Pomorskim Hospicjum dla Dzieci oraz fantastycznymi specjalistami z zakresu ginekologii estetycznej, dermatologii, facemodelingu, makijażu. #JestemMamą #JestemKobietą - to jedyny taki webinar dla odważnych MAM! Nie może Was tu zabraknąć!

 

Wiemy doskonale, że bycie mamą wymaga wiele cierpliwości oraz olbrzymich nakładów czasu i pracy włożonych w wychowanie dzieci. Oprócz tego, że jesteś mamą, jesteś też kobietą, być może jesteś również żoną, partnerką, przyjaciółką, córką, kobietą pracującą, bizneswoman... Nie zapominaj o swoim zdrowiu, a także o czasie dla siebie. Dlatego zapraszamy Was, Drogie Mamy, na inspirujące spotkanie i warsztaty on-line! DOŁĄCZ TERAZ!

 

Program webinaru:

10:00 – Jestem mamą, jestem kobietą – Estera Gabczenko, redaktor naczelna Zatoki Piękna

10:15 – Strefa intymna MAM - spotkanie z dr Barbarą Blicharczyk, ginekolog

11:00 – Jak sprawić by skóra była piękna? – spotkanie z dr. Bartoszem Pawlikowskim, dermatologiem

11:45 – Naturalnie - zdrowie i piękno wypisane na twarzy. Zgłębimy tajniki FACEMODELINGU z Anetą Hregorowicz-Gorlo

12:15 – Ekspresowo piękna – warsztat makijażu dziennego z makijażystką Izabelą Jurczak

12:35 – Matki Siłaczki – Kasia Kałduńska, pielęgniarka PHD o akcjach Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci

12:50 – Muzyczna niespodzianka pianistki dr Aleksandry Tomaszewskiej

 

Zapisy na bezpłatny webinar na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasi Eksperci:

 

Dr n. med. Barbara Blicharczyk

Dr Barbara Blicharczyk
Dr Barbara Blicharczyk, ginekolog

Doktor Blicharczyk jest specjalistką z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej. Specjalizuje się w profilaktyce, diagnostyce i terapii schorzeń narządów rodnych kobiet. Opiekuje się pacjentkami ciężarnymi. Jest także prekursorką laseroterapii w ginekologii estetycznej. Od wielu lat wykonuje zabiegi z wykorzystaniem systemu lasera frakcyjnego (laserowa rewitalizacja pochwy, labioplastyka, usuwanie rozstępów pociążowych, redukcja blizn i zapobieganie bliznowcom po cięciach cesarskich oraz laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu). Dr n. med. Barbara Blicharczyk jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Pracując z kobietami podkreśla, że chce im pomóc oferując nie tylko nowoczesne zabiegi medyczne, ale także wsparcie psychiczne podczas zabiegów mających na celu podniesienie ich komfortu życia oraz własnej samooceny.

 

Dr n. med. Bartosz Pawlikowski

Dr Bartosz Pawlikowski
Dr Bartosz Pawlikowski, dermatolog

Doktor Pawlikowski jest specjalistą dermatologii i wenerologii, wysokiej klasy ekspertem w dziedzinie laseroterapii, członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Laseroterapii i założycielem pierwszego w Polsce Centrum Szkoleń z Laseroterapii w Praktyce kształcącego lekarzy. Ponadto, konsultantem w dziedzinie dermatologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz ekspertem Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych (PTCA). W 2004 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim, a w 2013 roku pod opieką Prof. Andrzeja Kaszuby uzyskał specjalizacje dermatologa i wenerologa. Jest właścicielem Kliniki Pawlikowski w Łodzi, oferującej kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia dzieci i dorosłych.

 

Aneta Hregorowicz-Gorlo - trener masażu

Aneta Hregorowicz-Gorlo
Aneta Hregorowicz-Gorlo, trener masażu

Aneta Hregorowicz-Gorlo jako kosmetolog, dyplomowany dietetyk oraz naturoterapeutka od zawsze wiedziała, że na nasze zewnętrzne piękno składa się wiele czynników, a całościowe podejście do natury człowieka i jego holistyczna opieka może zagwarantować nam „zdrowie i piękno wypisane na twarzy” – jest to domena jaką kieruje się na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym. Dlatego też od kilku lat prowadzi FACEMODELING ACADEMY - Akademię manualnych terapii twarzy, gdzie z radością dzieli się niekonwencjonalnymi metodami swojej pracy. Autorka manualnego programu estetycznego FACEMODELING. To w pełni naturalna metoda odmładzania i modelowania twarzy. 

 

Izabela Jurczak - makijażystka

Izabela Jurczak
Izabela Jurczak, makijażystka

Izabela Jurczak wie, że dobrze wykonany makijaż to sposób nie tylko na podkreślenie piękna, drzemiącego w każdej kobiecie, ale też na pokazanie siły jej charakteru. I robi to doskonale! Wiedzę na temat tajników makijażu zdobyła w Szkole Wizażu i Stylizacji Beauty Art. Liczne szkolenia u znanych makijażystów pozwoliły jej na szlifowanie umiejętności, które rozwija do dzisiaj. Swoją wiedzą dzieli się na łamach portalu trojmiasto.pl i zatokapiekna.pl. Brała udział w wielu projektach, organizowanych przez firmy takie jak Reserved,Wibo, Adidas, Biuro Miss Polski,  Zatoka Piękna, Ergo Hestia, CCC Competence, Polski Związek Rugby, Red Dog czy Ateneum – Szkoła Wyższa. Kilka lat temu postanowiła zaryzykować i otworzyć swoje studio w samym sercu Gdańska. Dzisiaj gości tam kobiety, które poszukują dla siebie zupełnie nowego stylu lub chcą wyglądać zjawiskowo w najważniejszych chwilach swojego życia. Organizuje też szkolenia makijażowe – obowiązkowo przy kawie i słodkim ciastku!

 

Katarzyna Kałduńska - pielęgniarka

Katarzyna Kałduńska
Katarzyna Kałduńska, pielęgniarka

Katarzyna Kałduńska pracuje jako pielęgniarka w Pomorskim Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku, swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach intensywnej terapii wcześniaka i dziecka oraz na oddziale toksykologicznym. W hospicjum prócz podstawowych zadań zawodowych prowadzi warsztaty w szkołach i uczelniach o tematyce paliatywnej. W 2017 roku odznaczona Złotym Czepkiem, a w 2018 otrzymała nagrodę dla Człowieka Wrażliwego 2018 roku.

 

Dr Aleksandra Tomaszewska - doktor sztuk muzycznych

Dr Aleksandra Tomaszewska
Dr Aleksandra Tomaszewska, doktor sztuk muzycznych

Doktor Tomaszewska - kompozytorka, dyrygentka, pianistka oraz doktor sztuk muzycznych w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Katowicach w klasie Kompozycji i Aranżacji. Dwukrotna laureatka I Nagrody Konkursu Kompozytorskiego „Komeda Jazz Festiwal”. Stypendystka polsko-niemieckiej Fundacji „My Polish Heart”, laureatka Nagrody Specjalnej – kontraktu nagraniowego z orkiestrą NDR BIGBAND, jednej z najlepszych Orkiestr Radiowych na świecie.

 

Prowadząca

Estera Gabczenko, red. nacz. Zatoki Piękna

Estera Gabczenko
Estera Gabczenko, red. naczelna Zatoka Piękna

Wydawca i redaktor naczelna portalu zatokapiekna.pl oraz właścicielka agencji GAB Media, laureatka nagrody Kobieta Sukcesu 2018 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę w tworzeniu i zarządzaniu serwisami internetowymi. Obecnie kreuje projekty i programy wideo poświęcone medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce, welness i spa oraz stomatologii.

Do zobaczenia! To może być niezapomniany Dzień Matki!

Zapisy na bezpłatny webinar na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.