Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw EXPO, to jedyne w Polsce takie wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show z udziałem wiodących międzynarodowych i polskich marek oraz ich przedstawicielstw.

 

Szeroki zakres branżowy dla sektorów: stomatologii, asysty stomatologicznej oraz medycyny estetycznej, poczynając od materiałów i sprzętu do gabinetów stomatologicznych  i pracowni protetycznych, produktów do gabinetów stomatologicznych i pracowni protetycznych, urządzeń i materiałów diagnostycznych przez ofertę pracowni  dentystycznych i protetycznych, farmaceutyki, produkty do higieny i sterylizacji oraz odzież, produkty ochronne i sprzęt radiologiczny.

WARSAW DENTAL MEDICA SHOW to nie tylko prezentacja premier rynkowych, nowinek technologicznych i usług dla branży, ale to również wybitny program naukowy, łączący edukację i biznes w formie warsztatów, konferencji i prelekcji prowadzonych przez najlepszych praktyków z Polski i zagranicy, w tym: EDUASYST, największe w historii warsztaty dla Techników Dentystycznych, Demo Lab Show oraz Party Lab.

W zeszłorocznej edycji targów udział wzięło 176 wystawców i 8500 odwiedzających. Odbyły się 92 wykłady oraz 35 warsztatów tematycznych, w tym wiele pokazów w grupach profesjonalistów. Siłą targów jest niezwykle bliska współpraca z rynkiem wschodnim, dzięki czemu nasze wydarzenie otwiera nieograniczone możliwości i szansę na rozwój biznesu dla wszystkich stron biorących czynny udział w Warsaw Dental Medica Show.

 

KONTAKT:

Dział targów: Agnieszka Dąbkowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: + 48 502 775 447

Biuro Prasowe: Katarzyna Zielińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 509 657 362

PTAK Warsaw Expo Sp. z o.o.; al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn; warsawexpo.eu