Z wielką radością zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie karnawałowy charytatywny II BAL RÓWNYCH SZANS organizowany przez Fundację Wspierania Rozwoju JA TEŻ w partnerstwie z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim w dniu 22.02.2020. Bal odbędzie się pod honorowym patronatem Aleksandry Dulkiewicz - Prezydent Miasta Gdańska, Mieczysława Struk - Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Pracodawców Pomorza.
Misją Fundacji są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa. Dochód z balu zostanie przeznaczony na wyposażenie i utrzymanie nowego ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego w Gdańsku.

 

Program Balu Równych Szans 

Gwiazdą wieczoru będzie Ania Karwan, tegoroczna zwyciężczyni konkursu Premiery 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, jeden z najpiękniejszych i najmocniejszych głosów w kraju, autorka hitów „Słucham Cię w radiu co tydzień” i „Głupcy”, które podbiły listy przebojów i osiągnęły miliony wyświetleń na YouTube.

Aukcja z licytacją prowadzona przez Mateusza Kusznierewicza, mistrza olimpijskiego i mistrza świata w żeglarstwie

Bal poprowadzą ponownie cudowni dziennikarze Radia Gdańsk - Beata Szewczyk oraz Włodzimierz Raszkiewicz

Aukcja cicha i loteria fantowa!

Do tańca zagra zespół The Celebration Band

Pokaz tańca towarzyskiego

Menu: welcome drink, 2 daniowa kolacja serwowana, bufety zimne i słodkie, gorąca przekąska, wino i napoje

 

Na co przeznaczone będą środki z Balu?

Dochód z balu zostanie przeznaczony na wyposażenie i utrzymanie nowego ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego w Gdańsku, którego otwarcie planowane jest na koniec 2020 roku. Nowa siedziba da osobom dorosłym z zespołem Downa miejsca pracy, a jednocześnie będzie miejscem terapii dzieci i kolebką integracji w ramach prowadzonego przedszkola, docelowo szkoły zawodowej i warsztatów kulinarnych. 

Wszystkie szczegółowe informacje o balu, celu, programie oraz formularz rezerwacyjny znajdują się na specjalnie dedykowanej stronie: https://jatez.org.pl/bal-rownych-szans 

oraz wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/1054579761547845/ 

 

Patronat medialny nad II Balem Równych Szans objął portal Zatoka Piękna. 

Serdecznie zapraszamy do udziału i rezerwacji miejsc!

 

I Bal Równych Szans - Tak było!