Już 27 Kwietnia 2019, 11:00-19:00 (Sobota) GPNT w Gdańsku odbędzie się Konferencja "Kobiety Tworzą WYDARZENIA". Organizatorką konferencji jest Joanna Suchocka - założycielka i właścicielka marki Strefa Kobiet Biznesu, Kreatorka Kobiecych Wydarzeń.

 

Joanna Suchocka poprzez WYDARZENIA, wspiera przedsiębiorczość kobiet już od 5 lat. W tym czasie zorganizowała bądź współorganizowała ponad 300 spotkań, szkoleń, warsztatów oraz konferencji, w których wzięło udział 5000 osób. Stąd ma pewność, że jest skuteczna w organizacji wydarzeń i może tego nauczyć również Ciebie.

 

Dla kogo jest KONFERENCJA?

Dla kobiet, które tworzą już wydarzenia oraz tych, które chcą zacząć tworzyć własne: spotkania/warsztaty/szkolenia/konferencje. Dlatego jeśli:

* Jesteś EKSPERTKĄ. Czujesz, że czas zacząć budować społeczność, zainteresowaną Twoją marką.

* Masz PASJĘ I TALENT. Chcesz przekazywać ją innym. To świetnie! Czas przekuć ją w biznes.

* Czujesz, że będziesz świetną KREATORKĄ WYDARZEŃ. Chcesz tworzyć duże konferencje, spotkania autorskie, warsztaty, szkolenia. Swoje bądź dla klienta.

* Potrzebujesz stworzyć WYDARZENIE, które będzie PROMOWAĆ Twoją MARKĘ.

* Organizujesz WYDARZENIA - WARSZTATY / SZKOLENIA / KONFERENCJE, ale nie masz rezultatów, jakich oczekujesz.

* Napisałaś książkę, bądź masz w planach ją napisać. Chcesz stworzyć wieczór autorski z prawdziwego zdarzenia!

*Chcesz mieć stale dostęp do nowych rozwiązań i pomysłów. Poznać się z innymi kreatorkami wydarzeń w realu i nawiązać nowe znajomości.

 

To zdecydowanie konferencja jest dla Ciebie! Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj: www.kobietytworzawydarzenia.pl