29 czerwca 2018 r. odbędzie się kolejne spotkanie biznesowo - networkingowe "Strefy Kobiet Biznesu".

 

Spotkanie organizuje:

Joanna Suchocka - Matka założycielka społeczności "Strefa Kobiet Biznesu" twórczyni spotkań "Strefa Kobiet Biznesu", Kreatorka Kobiecych Wydarzeń -Tworzy Wydarzenia dla kobiet oraz wspiera i uczy kobiety, jak budować i promować : WARSZTATY / SPOTKANIA / KONFERENCJE. Mentorka Biznesów Kobiet. Wspiera i promuje kobiecą przedsiębiorczość.

Wizerunkowo oraz marketingowo, wspiera ją w wydarzeniu:

Monika Wyderka - Manager i prawa ręka Strefa Kobiet Biznesu. Trenerka Wizerunkowo - Marketingowa. Wspiera kobiety biznesu w budowaniu marek marzeń oraz uczy jak budować i promować swoją markę.

Wspólnie stworzyły pierwszą Platformę Wiedzy online dla Kobiet Platforma Wiedzy SKB, która przekazuje wiedzę od najlepszych ekspertek biznesu, w formie pigułek wiedzy.

Spotkanie "Strefa Kobiet Biznesu" dedykowany jest przedsiębiorczym Paniom z Trójmiasta i okolic, które prowadzą swoje biznesy i chcą poznać nowe przedsiębiorcze kobiety oraz podjąć realną współpracę na różnych płaszczyznach.

 

DATA 29.06.2018

KOSZT UDZIAŁU:

BILET 25zł pojedynczy, 40zł podwójny.

opłata tylko za poczęstunek. W cenie kawa/herbata/woda/ciasteczka

Czas trwania: 18.00- 22.00

Miejsce: Hotel HAFFNER  ul. Haffnera 59, Sopot

 

Więcej o wydarzeniu https://www.facebook.com/events/171365587027635/

 

AGENDA SPOTKANIA:

18.00 - 18.10 Uroczyste powitanie uczestniczek przez organizatorkę Joannę Suchocką.

18.10 - 18.30   Kosmetolog  Lorenzo Coletti   TEMAT : "Twoja skóra na urlopie. Jak ją przygotować by zachwycać na zdjęciach z wakacji "

18.30 - 18.50  Justyna Pakuła   Prettiest -face     TEMAT : " Makijaż dzienny na lato-krok po kroku"

18.50 - 19.10   Małgorzata Bellwon  Slim Factory  TEMAT : "Zdrowe odżywianie w biegu, czyli jak zaplanować codzienny jadłospis, gdy wciąż brakuje nam czasu"

PRZERWA 30 minut. Kawa/herbata/poczęstunek/stoiska eksperckie

19.40 - 20.00    Michał Kanarkiewicz  Nauczyciel Szachów   TEMAT : "Myślenie strategiczne. W biznesie i życiu."

20.00 - 20.20   Agnieszka Kudela   PobieramySię - Blog Ślubny, Wytwórnia Ślubów - Wedding Planners, Agnieszka Kudela Blog    TEMAT : Jak pogodzić karierę z rodziną i czy to w ogóle możliwe?

20.20 - 20.40   Magdalena Pettke   Kancelaria PETTKE   TEMAT :  " RODO - fakty i mity "

20.40 - 21.00  LOSOWANIE NAGRÓD

21.00 - 22.00  NETWORKING MODEROWANY Wszystkie uczestniczki spotkania, będą miały okazję wymienić się wizytówkami oraz nawiązać owocne współprace.

 

Co uczestniczki zyskują, uczestnicząc w Spotkaniu "Strefy Kobiet Biznesu"?

  • WIEDZA - Jak prowadzić i utrzymać swój biznes. Ustawiczny rozwój, w dzisiejszych czasach, to klucz, do utrzymania i wzmacniania pozycji swojego biznesu.Czy wiesz, że 80% biznesów się zamyka przed upływem 2 lat działalności. a kolejne 10% po upływie kolejnych dwóch. Czy tego chcesz dla swojego biznesu? Uczestnicząc w spotkaniach klubu, masz pewność, że zdobędziesz wiedzę na czasie, którą możesz zaraz wdrożyć.
  • SKUTECZNY NETWORKING - Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas z nowymi kontaktami, a Twoja marka zostanie zauważona! Skąd to wiemy? Bo działamy podwójnie, aby spotkanie było maksymalnie efektywne!! Dlatego przełamujemy lody i przedstawiamy każdy biznes kobiecy, który gościmy, a następnie jest czas, abyście poznały się z tymi, które ubogacą Wasz biznes.
  • REKLAMA TWOJEGO BIZNESU - Możesz zostać partnerem spotkania i promować swoją markę!
  • OWOCNE WSPÓŁPRACE - Spotkania Klubu trwają ponad 2,5 roku. W tym czasie, wiele kobiecych biznesów osiągnęło sukces i podjęło współpracę. Cieszą nas niezmiernie informacje, o kolejnych projektach, które realizują wspólnie kobiety z naszej społeczności!
  • SPOTKANIE PRZY KAWIE Z KOBIETAMI, KTÓRE MYŚLĄ, JAK TY! - Wiesz, że jesteśmy wypadkową 5 osób, które nas otaczają? Zadbaj o to, aby było to osoby wartościowe i interesujące. Do nas przychodzą panie, ambitne i niezależne Na pewno nie boją się sięgać po swoje! Nie usłyszysz tu:" A po co Ci to było? Idź lepiej na etat, to stabilna posada…"Pozyskasz koleżanki, może i przyjaciółki, z którymi stworzysz wspaniałą, biznesową ekipę! My z Moniką, również poznałyśmy się na jednym ze spotkań. Teraz czas na Ciebie…
  • MOTYWACJA DO DZIAŁANIA - Nikt, tak jak druga kobieta, nie zrozumie Twoich dylematów i problemów. Jesteśmy tu po to, aby nawzajem się wspierać i motywować do działania. Pracując samemu, ciężko o motywację. To ta różnica, kiedy jesteś sama sobie szefem. Nie ma nikogo, kto poklepie po ramieniu i powie "dobra robota!" A jest to nam z pewnością potrzebne, aby efektywnie i skutecznie działać. Podczas spotkań zyskasz mnóstwo energii i motywacji do działania na cały m-c.
  • PRESTIŻOWE I PIĘKNE MIEJSCE SPOTKANIA - Lubimy przebywać w miejscach, które karmią oprócz mózgu, także nasze dusze. Pozwalają nam poczuć się luksusowo i wzmocnić naszą pewność w siebie. To taka piękna chwila dla siebie